למה דווקא Art2rent

למה דווקא ART2RENT
למה דווקא Art2rent

1. גלריה שעובדת עם אמנים ולא עם מכונות!
2. כל ציור הוא אחד וייחודי אין העתקים בגדלים שונים.
3. ציורים מקוריים, 100% עבודת יד ולא נעשו במכונות וכל מיני טכנולוגיות, יש הבדל גדול במראה במציאות.
4. מחירים הכי זולים בישראל לציורים מקוריים.
5. מעצב מומחה עד הבית שיתאים עבורך ציורים.
6. מגיעים אליך עם הציורים ותולים אותם במקום המבוקש.
7. לקנות בטוח – ניתן לשכור את הציורים, ליהנות מכל מלאי הציורים, להחליף מתי שרוצים כשאתם בטוחים תקנו.

שלא יעבדו עליכם!
הרבה גלריות באינטרנט משווקים ציורים או "ציורי שמן" למכירה כאשר הם מוכרים "הדפסה על קנבס". כמעט בלתי אפשרי לראות את ההבדל במסך מחשב, כששמים ציור אמיתי מול הדפסה מיד רואים בהבדל! ההבדל בין ציור מקורי להדפסה על קנבס הוא לאין שיעור באיכות ובמראה, בחום שזה מעניק לבית, בעומק היצירה. ציור מעניק מראה קלאסי, יוקרתי וייחודי ולבית או למשרד!

רוב ההדפסים לא מחזיקים מעמד ומאבדים תוך שנה 10% מהצבע המקורי וזה הופך להיות פוסטר על הקיר שלא שמים לב אליו.

ציור שמן, תמונת שמן, שמן על בד (קנבס), ציורים מקוריים
הציורים בART2RENT הם ציורים של אמני הגלריה בטכניקת שמן על בד שהיא הטכניקה האיכותית, הפופולרית והקשה ביותר לציור.

אנו עובדים עם מגוון אמנים ישראלים ואמנים בינלאומיים שמציירים ע"י דרישה במטרה לתת לכם ציור מקורי, אמיתי, עם עומק ואיכות ללא פשרות ובמחיר הטוב ביותר. אנחנו לא מוכרים עותקים או ציורי ז'יקלה (טכניקת הדפסה) אשר מודפסים במכונות. ואין לנו העתקים מכל ציור, כל ציור הוא אחד וייחודי!
אנו פועלים נגד אתרים שמעתיקים מאיתנו!

חדש באתר – ציורי שמן של מפורסמים – ציורים מקוריים שצויירו ע"י האמנים שלנו בסגנון הציורים המפורסמים (רפרודוקציות) בדומה למקורי זה נראה מדהים על הקיר ומרגיש אותו הדבר.

צילום על קנבס, הדפסה על קנבס

באמתחתנו צילומים איכותיים של צלמים מקצועיים שאותם אנחנו מדפיסים על בד קנבס איכותי אירופאי במדפסות איכותיות ובאיכות מירבית. תוכלו להדפיס גם צילומים שלכם, אנו נבדוק עבורכם את הרזולוציה של הצילום ולא נדפיס צילום שהוא לא באיכות מירבית בכדי שההדפסה והמוצר הסופי יהיה חד ואיכותי ולא יראה מפוקסל על הקנבס.

כמו כן לא תראו אותנו קוראים לזה "תמונה על קנבס" או "ציור שמן על קנבס" ומוכרים משהו אחר אלא פשוטו כמשמעו – מכיוון שלנו כן יש לנו ציורים מקוריים.

ובמידה וראיתם ציור מקורי מסויים שאהבתם ותרצו להדפיס אותו,
אין בעיה, כל הציורים צולמו בסטודיו באיכות מירבית ומוכנים גם להדפסה. ניתן להדפיס כל ציור שתרצו כצילום על קנבס במחיר מוזל בכל גודל שתרצו.

מה זה ליטוגרפיה?
ליטוגרפיה זוהי הדפסה על נייר "נאמן למקור" של היצירה המקורית, הדפסה על נייר במהדורה מוגבלת וממוספרת. לכל ליטוגרפיה חתימה אישית של האמן, חלק מהאמנים חתמו אישית לאחר ההדפסה על כל נייר ונייר וחלקם חתמו רק פעם אחד ואז הדפיסו ניירות.

לצערנו רבים עושים שימוש פסול בליטוגרפיה, אמנים עושים ליטוגרפיות כביכול ממוספרות ושאלו נגמרות נעשות עוד ליטוגרפיות. לדוגמא רשום 1 מתוך 100 וכאשר נמכרות כל ה100 מייצרים עוד מהדורה של 100 וממספרים מהתחלה כך יוצא שיש היצע כמעט אין סופי של ליטוגרפיות. חלק גדול מהאמנים אינם בחיים, המשפחה או הגלריה המייצגת את האמן ממשיכה לייצר ליטוגרפיות בשם האמן וגם חותמת בשם האמן. היום בעידן הטכנולוגי והצילום הדיגיטלי, הליטוגרפיות מודפסות בתהליך דיגיטלי, בצורה הרבה יותר פשוטה ומהירה כמו הדפסה רגילה ולכן אין לה ערך אמנותי ממשי וטועים אלו שחושבים שיש לה.

אתם מוזמנים להגיע אלינו ולראות את ההבדל

רח' פנקס 15 תל אביב, בתיאום מראש.
שיחת חינם 1800-800-862 או צרו קשר דרך האתר

מאמרים בנושאי אמנות, עיצוב הבית, ציורי אווירה לבית, ציורים לסלון ועוד לחצו כאן –

נשמח לעמוד לרשותכם,

ART2RENT

למה דווקא ART2RENT

שתף מאמר

מאמרים נוספים

השכרת יצירות אמנות

ציורי שמן על קנבס

ציורי שמן על קנבס הם ציורים נמכרים, משום שהם מוצעים למכירה בעלות נמוכה יחסית ומאפשרים לדרי הבית ולעובדי המשרד לספוג אווירה. ציורי שמן מבוצעים על ידי ציירים מוכרים ומוכרים יותר. כידוע, לא תמיד צייר מקבל את הערכתו עוד בחיים ועל כן, גם אם אין ביכולתכם הכלכלית לרכוש ציורים של וואן גוך, אתם בהחלט יכולים לזכות בציור מעורר השראה גם בעלות סבירה.

ART2RENT

ART2RENT

t גלריה המציעה שירותי עיצוב למשרד או לבית בציורים הכולל החלפה ללא הגבלה מעת לעת, למראה יוקרתי, תרבותי, לחידוש האנרגיה ויצירת חווית אמנות. כמו בספריית סרטים או ספרים ניתן לבחור ולהחליף מתי שרוצים ללא הגבלה ללא עלות.

הירשמו כאן וקבלו עדכונים על מבצעים והנחות למימוש באתר

עגלת קניות
דילוג לתוכן