ציורים למכירה

תמונות למכירה – תמונות אווירה לסלון ציורים למכירה
ציורים למכירה

ציורים מאז ומעולם שימשו אותנו לעיטור הבית. ידוע כי ההוצאה אינה פשוטה, אך כיום ניתן למצוא פתרונות אחרים להנגשת מוצרי אמנות מלבד הקנייה היבשה. השכרת תמונות ניתנת עבור כל לקוח בעלות של מספר אגורות ליום, כלומר עד 50 ש"ח לחודש. ניתן להשכיר ציורים לכל מטרה ולהחליף מתי שרוצים וכמו כן כל הציורים למכירה ומופיעים באתר במחיר מיוחד.

כל הציורים באתר הם אחד מכל סוג, אין העתקות או שימוש במכונות הכל עבודת יד ע"י אמנים וציירים שעובדים בשירות הספרייה, אי אפשר לעשות ציור בכמה גדלים, אך אפשר לעשות הדפסה על קנבס של ציור מסויים שאהבתם במידה והציור מושכר.

ציורים למכירה – קנייה בטוחה

הדבר אינו מצריך מכם לגשת לגלריה באופן פיזי, אלא פשוט לגלוש לאתר האינטרנט שלה ולהתרשם שעה שאתם ישובים מול עמדת המחשב. תוכלו להתחיל השכרת התמונות ולאחר מכן לרכושאת התמונות בכלעת. על מנת לסדר את מחשבותיכם ולהביא את עצמכם לכדי רכישת היצירה, בדקו את הציור בביתכם ע"י בחירת האופציה של ציורים להשכרה.

פגישה עם מעצב ציורים

שלחו צילום של החדר או המשרד שברצונכם לעצב בציורים, המעצב יתרשם ממבנה החדר וימליץ לכם על ציורים לרכישה או להשכרה להצבה על גבי קירותיו, ניתן להיפגש איתו או לשוחח טלפונית. עלות הייעוץ הינה חינם.

אפשרויות הבחירה שלכם- ציורים למכירה והשכרה

אפשרויות הבחירה הם גדולות גלריית הציורים ישנם מעל 2000 ציורים של מגוון אמנים,אמנות ישראלית, אמנות מודרנית ובינלאומית, צילומים איכותיים להדפסה על קנבס ועוד.

1. הזמינו מעצב מומחה חינם שיתאים עבורם ציורים – ללא התחייבות – לחצו

2. ציורים למכירה בהנחה למזמינים באתר – גלריית ציורים

3. צרו קשר ופרטים נוספים לגבי ציורים ותמונות למכירה והשכרה – צור קשר

שתף מאמר

מאמרים נוספים

תמונות מודרניות

תמונות מודרניות

רבים אינם יודעים מה משמעות הביטוי "תמונות מודרניות". יש החושבים שמדובר בתמונות בעלות סגנון מופשט, אבסטרקט. יש שמיד חושבים על תמונות משרד שמדגישות רגע בחיים המודרנים. אך לא. אלו למעשה תמונות שמשלבות נושאים שונים בגישה חדשנית והיפסטרית (עכשווית) להצגת העולם והטבע. אלו תמונות מעובדות, שנעשה בהן שימוש גם בתוכנות גרפיות ממוחשבות, המעניקות לתמונה נופך מודרני. מדובר בתמונות בנושאים שונים ומגוונים: פרצופים של אנשים, מבנים וארכיטקטורה, נופים מרהיבים, אלמנטים טכנולוגיים, ואפילו צורות גיאומטריות המשולבות עם צילומי טבע. ליצירה מודרנית נדרשת יד אמן מיומנת.

צילומים אומנותיים

צילומים אומנותיים

צילומים אומנותיים משפיעים מאוד על האווירה הכללית, במשרד או בבית, והחלפת התמונות מאפשרת להשיג גיוון והתחדשות – במראה, באווירה ובאנרגיה. כאשר אנו נכנסים לחדר כלשהו, בין אם מדובר בסלון הבית או בחדר ההמתנה במשרד, התמונות שתלויות על הקיר מספרות לנו מייד, באופן תת מודע, על האווירה השוררת במקום, ומכניסות גם אותנו, אורחים או בני בית, להלך רוח מסוים. לכן, כדאי מאוד לשים לב לתמונות שאנו תולים על הקיר, למסר שהן משדרות, ולקחת בחשבון שהחלפה פשוטה של התמונות מאפשרת שינוי מיידי במצב הרוח.

הירשמו כאן וקבלו עדכונים על מבצעים והנחות למימוש באתר

עגלת קניות
דילוג לתוכן