ציורים מיוחדים

ציורים מיוחדים

ציורים מיוחדים רבים נתלים על קירות הבית והמשרד על מנת להוסיף לחלל פן עיצובי אומנותי ואווירה מתבקשת. אין ספק כי הציור הוא זה שמפיח בקיר רוח חיים, בין אם בחרתם לתלות על גבי הקיר ציורי דיוקן, ציור אובייקט או נוף. הבחירה בציורים אותם אתם תולים תלויה רבות הן בעיצוב הרווח בחלל והן בהעדפה האישית שלכם. יש את אלו אשר אוהבים תמונות טבע ומרחבים ועל כן הם יתלו תמונות ייחודיות של נופים מרהיבים אשר יאפשרו להם להביט בתמונה ולברוח הרחק בדמיון אל הנוף המרהיב והמזמין. ציורים, פעמים רבות מאפשרים לבני האדם להירגע ולעבור תהליך מהיר של קתרזיס, רק באמצעות הצפייה בציור.

ציורים מיוחדים

ציורים מיוחדים מאפשרים לכם להיות ייחודיים. על פי רוב, בכל בית תמצאו תמונה שונה מהבית הקודם או המשרד השני בו בקרתם, אך ישנן תמונות אשר חוזרות על עצמן בבתים ומשרדים רבים. אם גם אתם מחפשים לעצמכם ציורים ייחודיים, הרי שעליכם לחפש לא את מה שהמשרד הצמוד הציב או את שהשכן בבניין תלה בסלונו, אלא עליכם למצוא את הציור אליו אתם מתחברים. את אותו ציור אשר יוצר בכם תחושות מופלאות ומאפשר לכם להפליג בדמיונות בכל הסטת מבט אל עברו, או לחילופין תמונה שמשרה בכם רוגע ותלויה מעל הכיסא במשרד, כך שכל משבר אותו אתם חווים בנקודת זמן ספציפית, נרגע ברגע בו אתם מביטים בתמונה.

כיצד לבחור ציור
ציורים מיוחדים רבים מוצעים למכירה אך לא כל ציור מתאים לכל בן אדם כמו שלא כל תמונה מתאימה לכל חלל. עליכם להתאים את הציור לעיצוב הרווח בחלל בו אתם עתידים לתלות אותו, הן מבחינת גודלו והן מבחינת הצבעים השולטים בו. כמו כן, על צבע הציור להתאים לצבעי הריהוט והקירות בחלל. עוד עליכם לקחת בחשבון את גודל הציור אותו אתם תולים ולוודא כי הוא פרופורציונאלי לחלל ולא מכסה את כל הקיר. גודל עלול לבלבל מעט את הצופה בציור לאבד מרכוז. על הציור להשתלב בצורה הומוגנית בחלל ולהשתלב עם יתר הריהוט ולא לבלוט או להיבלע בתוך החדר. השיקול האחרון והחשוב לא פחות הוא הטעם האישי שלכם והחיבור אותו אתם מרגישים לציור.

Art2rent – ציורים להשכרה לבית ולמשרד.
עכשיו במבצע – חודש ימים חינם בבית או במשרד ללא התחייבות.
אנחנו באים מעצבים ותולים את הציורים שבחרתם חודש ימים חינם ללא התחייבות.
אחרי חודש אתם מחליטים אם להמשיך או לא. בכפוף לתקנון. מינימום הזמנה 10 ציורים.
הזמינו ציורים עכשיו! או התקשרו 03-6023699 ונגיע עם ציורים אליכם לעיצוב על המקום.

שתף מאמר

מאמרים נוספים

הירשמו כאן וקבלו עדכונים על מבצעים והנחות למימוש באתר

עגלת קניות
דילוג לתוכן