צילומים למכירה

צילומים למכירה
צילומים למכירה

כמעט בכל בית תלויות תמונות, ובוודאי שבכל משרד וחברה נמצא תמונות שונות התורמות למראה ולאווירה. אמנם, צילומים למכירה עדיין זמינים, ותמיד יהיו, אך הגיע הזמן להכיר את שירות העתיד- צילומים להשכרה. השירות החדש של השאלת תמונות, ציורים וצילומים לפרקי זמן משתנים ובמחירים נוחים, מאפשר לשנות אווירה ונוף, או סתם לגוון, בקלות רבה, ומעניק את האפשרות להתאים את מראה המשרד לצרכים משתנים, ללא מאמץ.

לא צריך להיות מומחים לעיצוב

אין צורך להיות מומחים לעיצוב בכדי להתאים את התמונה למשרד ולצרכיכם, אין צורך להבין באמנות ואין צורך להוציא הון על רכישת תמונות ושכירת מעצבים. אם אתם מודאגים לגבי יכולתכם להתאים את התמונה לחלל מבחינת הגודל, למשל, כך שהיא לא תכביד על החלל מצד אחד אבל גם לא תיבלע בו לחלוטין מצד שני, או תוהים איזו תמונה תיצור את האווירה הנכונה במשרדכם, ART2RENT עומדת לשירותכם. ART2RENT היא ספריית תמונות להשכרה, המתמחה בהתאמת תמונות לחללים שונים ולצרכים שונים. כל שיישאר לכם לעשות הוא לבחור את התמונה המוצלחת ביותר בעיניכם מבין האפשרויות שמומחי הספרייה יציעו לכם, בהתאמה מלאה לגודל המשרד ולצרכיכם.

גיוון ואנרגיה

כאשר מחליפים את התמונות במשרד מדי פעם, העובדים והאורחים נהנים מאווירה מעוררת ואנרגיה מתחדשת, מה שלא אפשרי כאשר עוסקים בתחום צילומים למכירה דווקא, בו מתחייבים לתמונה מסוימת אחת, שאף פעם אין כוח, תקציב או סבלנות להחליף. בסופו של דבר תמונה קבועה הופכת לחלק מהקיר והעובדים מפסיקים להבחין בה. השירות החדשני של השכרת תמונות והחלפתן מאפשר לגוון את המשרד מבלי לקום מהכיסא, וכל שצריך הוא לשלוח מייל או לערוך שיחת טלפון קצרה ולבקש להחליף את התמונה הקיימת באחת חדשה. עובדי הספרייה ידאגו לכל השאר.

הקפדה על איכות

כאשר עוסקים בתחום של צילומים למכירה או השכרה צריך להקפיד על איכותם. חיסכון בעלויות התמונה, כמוהו כזלזול בלקוחות, ותליית הדפסים זולים במקום תמונה איכותית, משדרת ללקוחות ולעובדים מסר שלילי. ציור, צילום, או תמונה של אותו אמן, או אפילו אותה עבודה ממש, תעביר מסר אחד כאשר היא מודפסת וממוסגרת בצורה איכותית ומושקעת, ומסר שונה כאשר היא תירכש כ"מציאה", זולה, שאיכותה ירודה.

Art2rent – ציורים להשכרה לבית ולמשרד.
עכשיו במבצע – חודש ימים חינם בבית או במשרד ללא התחייבות.
אנחנו באים מעצבים ותולים את הציורים שבחרתם חודש ימים חינם ללא התחייבות.
אחרי חודש אתם מחליטים אם להמשיך או לא. בכפוף לתקנון. מינימום הזמנה 10 ציורים.

הזמינו ציורים עכשיו!
או התקשרו 03-6023699 ונגיע עם ציורים אליכם לעיצוב על המקום.

שתף מאמר

מאמרים נוספים

ציורים למשרד

ציורים למשרדים

אנחנו מעניקים למשרדים שירותי הובלה, התקנה מקצועית, החלפה של ציורים ללא הגבלה ופגישת ייעוץ אמנותי ללא התחייבות. הצטרפו למאות לקוחות מרוצים הנהנים מאמנות במשרד שלהם

תמונות למשרדים

תמונות למשרדים

אף אחד לא רוצה להגיע לעבודה בבוקר ולראות משרד ריקני, ישנה דרך אחת בלבד להחיות את המשרד ואת מקום העבודה ולהפוך אותו להרבה יותר יפה ונעים לעבודה – תמונות למשרד שלכם.

זה אולי נשמע פשוט, אבל לא כל אחד מבין את החשיבות של ציורים למשרד ועד כמה הן יכולות לחולל שינוי מדהים , בין אם חדר המשרד שלך ריק מתמונה, ובין התמונות במשרדך אינן איכותיות או יפות מספיק הגעת בדיוק למקום הנכון.

הירשמו כאן וקבלו עדכונים על מבצעים והנחות למימוש באתר

עגלת קניות
דילוג לתוכן