תמונות לחדרי ילדים

ציורים לחדרי ילדים

כל הורה דואג לרהט ולאבזר את חדר הילדים כדי שיהיה מקום בטוח ומוגן עבורו. לכל פריט אותו מכניסים לחדר הילדים יש משמעות גדולה הן מבחינת העיצוב והן מבחינת תחושת השלווה אותה עתיד הילד לחוש. תמונות לחדרי ילדים ממלאות את החדר בחיות ומשרות אווירה רגועה.

בחירת התמונות תלויה אך ורק בהורים, אך עליכם לזכור כי התאמת התמונה צריכה להתבצע לא בהתאם להעדפה האישית שלכם אלא בהתאם לגילו של הילד, והעדפותיו האישיות.

מחקרים רבים הוכיחו כי סביבת מגורים בעלת גירויים שונים, מסייעת לסביבה תומכת והתפתחות שמחה ונורמטיבית של הילד ועל כן רבים בוחרים לתלות על הקירות היתומים תמונות צבעוניות מעולם הילדים, תמונות שימשכו את סקרנותו של הילד ויפתחו את דמיונו.

תמונות לחדרי ילדים

תמונות לחדר ילדים עתידות להיבחר על פי הצבעים הנכונים להתפתחות הילד ולעיצוב החדר. לא כל צבע מתאים לאווירת חדר הילדים ועל כן עוד לפני שאתם רוכשים תמונה הקפידו לבחור בצבעים המתאימים. הצבעים השכיחים והמתאימים ביותר לחדר הילדים הם צבעי הפסטל לרבות תכלת, סגלגל, טורקיז, אפרסק ועוד. על כל הצבעים השולטים בתמונה להיות בהירים, כך ניתן לשדר רוגע בחדר. השילובים אותם ניתן לשלב בתמונה הם רבים ומגוונים אך בבואכם לבחור אותם, יש לקחת בחשבון את צבעי הריהוט השולטים בחדר על מנת לשלב את התמונה בהומוגניות.

מחנכים את הילדים לאומנות

אין ספק כי תמונות לחדר ילדים מוסיפות לחדר ולהתפתחות הילד, אך מעבר לכל היתרונות, תמונות לחדר הילדים חושפות את הילד לצד האומנותי ולתרבות. ככל שתקדימו לתלות תמונות בחדר הילדים בגיל מוקדם יותר, כך ייחשף הילד לתמונות עוד בילדותו והוא ילמד לאהוב אותן ולהעריך אומנות.

ילדים סופגים את שההורים חושפים בפניהם ועל כן אם תשכילו לתלות תמונות בביתכם, כך תרחיבו את אופקיו של ילדיכם שיגדל להיות חובב אומנות. בחירת התמונות תתבצע מקולקציה נרחבת של תמונות שהוכנו מבעוד מועד, או של תמונות בהזמנה אישית. לעולם אין לוותר על התוספת שתופסת את תשומת ליבו של ילדיכם ומועילה לו רבות בשלבים השונים בהתפתחותו.

אם אתם גרים באזור גוש דן נוכל להגיע אליכם עם דוגמאות ללא התחייבות. תוכלו גם לשלוח לנו
צילום של החלל שברצונכם לעצב ונתאים עבורכם ציורים ייחודיים.

אנו מתחייבים שכל לקוח יוכל למצוא בעזרתנו את הציורים הדרושים לו בהתאם לדרישותיו ובהתאמה אישית.

קבלו עוד היום הצעות אטרקטיביות במיוחד לעיצוב ביתכם או משרדכם בתמונות אווירה מקוריות.

Art2rent – ציורים להשכרה לבית ולמשרד.
עכשיו במבצע – חודש ימים חינם בבית או במשרד ללא התחייבות.
אנחנו באים מעצבים ותולים את הציורים שבחרתם חודש ימים חינם ללא התחייבות.
אחרי חודש אתם מחליטים אם להמשיך או לא. בכפוף לתקנון. מינימום הזמנה 10 ציורים.
הזמינו ציורים עכשיו! או התקשרו 03-6023699 ונגיע עם ציורים אליכם לעיצוב על המקום.

שתף מאמר

מאמרים נוספים

תמונות מודרניות

תמונות מודרניות

רבים אינם יודעים מה משמעות הביטוי "תמונות מודרניות". יש החושבים שמדובר בתמונות בעלות סגנון מופשט, אבסטרקט. יש שמיד חושבים על תמונות משרד שמדגישות רגע בחיים המודרנים. אך לא. אלו למעשה תמונות שמשלבות נושאים שונים בגישה חדשנית והיפסטרית (עכשווית) להצגת העולם והטבע. אלו תמונות מעובדות, שנעשה בהן שימוש גם בתוכנות גרפיות ממוחשבות, המעניקות לתמונה נופך מודרני. מדובר בתמונות בנושאים שונים ומגוונים: פרצופים של אנשים, מבנים וארכיטקטורה, נופים מרהיבים, אלמנטים טכנולוגיים, ואפילו צורות גיאומטריות המשולבות עם צילומי טבע. ליצירה מודרנית נדרשת יד אמן מיומנת.

רכישת אמנות

רכישת אמנות

אלפי ציורים של אמנים ותיקים וצעירים הופכים להיות נגישים למי שאין לו אלפי שקלים
לרכישת אמנות מקורית. דרך האתר תוכלו למצוא מגוון עצום של יצירות אמנות, מעל 1,800 ציורים וצילומים של מגוון אמנים ישראלים, ותיקים וצעירים, במחירי 'אינטרנט' ללא תחרות, דרך האתר, ציורים מקוריים בפורמטים גדולים לסלון או ציורים למשרד לחדרי ישיבות.

הירשמו כאן וקבלו עדכונים על מבצעים והנחות למימוש באתר

עגלת קניות
דילוג לתוכן