תמונות מודרניות

תמונות מודרניות
תמונות מודרניות לזמנים פוסט מודרניים

רבים אינם יודעים מה משמעות הביטוי "תמונות מודרניות". יש החושבים שמדובר בתמונות בעלות סגנון מופשט, אבסטרקט. יש שמיד חושבים על תמונות משרד שמדגישות רגע בחיים המודרנים. אך לא. אלו למעשה תמונות שמשלבות נושאים שונים בגישה חדשנית והיפסטרית (עכשווית) להצגת העולם והטבע. אלו תמונות מעובדות, שנעשה בהן שימוש גם בתוכנות גרפיות ממוחשבות, המעניקות לתמונה נופך מודרני. מדובר בתמונות בנושאים שונים ומגוונים: פרצופים של אנשים, מבנים וארכיטקטורה, נופים מרהיבים, אלמנטים טכנולוגיים, ואפילו צורות גיאומטריות המשולבות עם צילומי טבע. ליצירה מודרנית נדרשת יד אמן מיומנת.
עיצוב המשרד
בעיצוב המשרד, תמונות מודרניות יעניקו למשרד אווירה שונה ומיוחדת ויצביעו על תעוזה וחדשנות. בבחירת תמונות מסוג זה, תעניקו למשרד מראה דינאמי ומתקדם, שמשדר מסר של הסתגלות למצבים במקום קיבעון ושמרנות. בבחירת תמונה לקיר המשרד, עליכם לבחור בתמונות אסטתיות, דבר שיגרום למתבונן להעריך את התמונה הנשקפת לפניו, מעבר לסגנון ולצורה שבה התמונה מוגשת בקיר המשרד.
תמונות מודרניות לעיצוב הבית
שימוש בתמונות לעיצוב חלל הבית, יעניקו צבע ועניין לבית. קישוט הקיר, זהו אחד השינויים הכי גדולים שניתן לבצע בחלל הבית בעת עיצוב הבית, ולכן כדאי להקדיש לכך מחשבה מרובה. תמונות יכולות גם לשבור את העיצוב הקלאסי של החלל, ומאפשרות לשלב מראה מודרני אם נעשה בהן שימוש נכון. קירות מעוטרים בתמונות מודרניות, משפרים את מראה החדרים הודות לייחודיות התמונות. התחום של עיצוב הבית עבר שינויים מרחיקי לכת בשנים האחרונות, ואין אדם שלא רוצה להביא לידי ביטוי את הסגנון האישי שלו. אדם מעוניין לבטא את עצמו דווקא דרך עיצוב הבית שלו. התאמת התמונות על פי טעם ובחירה אישית היא דרך מרגשת לעצב את הבית. כל תמונה אהובה עשויה להפוך לאמנות קיר מדהימה, אשר מהווה רקע ייחודי ומרגש לחדר ומעניקה לו עניין רב.
האומן והתמונה
כאמור, לא כל אמן מסוגל להוציא תחת ידיו יצירה מודרנית. תמונות מודרניות מצריכות מיומנות, יצירתיות וכשרון רב של האמן, שאותו הוא רותם ליצירת סגנון מודרני, שקל מאד להעריך אותו וקל מאד להתפעל ממנו. השילוב הבלתי קונבציונאלי שעושה האמן, מוליד אינטרפטציה של רגעים, מקומות וזמנים שמשתלבים בצורה יוצאת דופן, כמעט בכל חלל שתרצו.

Art2rent – ציורים להשכרה לבית ולמשרד.
עכשיו במבצע – חודש ימים חינם בבית או במשרד ללא התחייבות.
אנחנו באים מעצבים ותולים את הציורים שבחרתם חודש ימים חינם ללא התחייבות.
אחרי חודש אתם מחליטים אם להמשיך או לא. בכפוף לתקנון. מינימום הזמנה 10 ציורים.
הזמינו ציורים עכשיו! או התקשרו 03-6023699 ונגיע עם ציורים אליכם לעיצוב על המקום.

שתף מאמר

מאמרים נוספים

ציורים לחדרי ילדים

ציורים לחדרי ילדים

כשחושבים על עבודות אמנות בבית, בין אם זה בסלון או בחדר השינה, עולה החשש מהמחיר, וההתאמה לעיצוב, ומה יהיה כשיגדלו הילדים… אך בעצם, ציורים לחדרי ילדים, חדר עבודה או כל חדר אחר בבית, אינם צריכים לעלות הרבה בכלל, וניתן לבדוק את מידת התאמתם לעיצוב החדר ולילדים עצמם, ואפילו להחליף אותם כשהם כבר לא מתאימים. איך עושים זאת?

פרוייקטים לבית ולמשרד ART2RENT

פרוייקטים

שירות הדמייה
שלחו לנו צילום של הבית או המשרד וקבלו בחזרה מבחר עבודות
והמלצות שלנו, כולל הדמייה על הקיר.

השירות חינם, ללא התחייבות.
טל לשליחה בוואצאפ 054-4746298

נשמח לעמוד לרשותכם
ART2RENT

הירשמו כאן וקבלו עדכונים על מבצעים והנחות למימוש באתר

עגלת קניות
דילוג לתוכן