תמונות לחדרי ילדים

ציורים לחדרי ילדים

כל הורה דואג לרהט ולאבזר את חדר הילדים כדי שיהיה מקום בטוח ומוגן עבורו. לכל פריט אותו מכניסים לחדר הילדים יש משמעות גדולה הן מבחינת העיצוב והן מבחינת תחושת השלווה אותה עתיד הילד לחוש. תמונות לחדרי ילדים ממלאות את החדר בחיות ומשרות אווירה רגועה.

בחירת התמונות תלויה אך ורק בהורים, אך עליכם לזכור כי התאמת התמונה צריכה להתבצע לא בהתאם להעדפה האישית שלכם אלא בהתאם לגילו של הילד, והעדפותיו האישיות.

מחקרים רבים הוכיחו כי סביבת מגורים בעלת גירויים שונים, מסייעת לסביבה תומכת והתפתחות שמחה ונורמטיבית של הילד ועל כן רבים בוחרים לתלות על הקירות היתומים תמונות צבעוניות מעולם הילדים, תמונות שימשכו את סקרנותו של הילד ויפתחו את דמיונו.

תמונות לחדרי ילדים

תמונות לחדר ילדים עתידות להיבחר על פי הצבעים הנכונים להתפתחות הילד ולעיצוב החדר. לא כל צבע מתאים לאווירת חדר הילדים ועל כן עוד לפני שאתם רוכשים תמונה הקפידו לבחור בצבעים המתאימים. הצבעים השכיחים והמתאימים ביותר לחדר הילדים הם צבעי הפסטל לרבות תכלת, סגלגל, טורקיז, אפרסק ועוד. על כל הצבעים השולטים בתמונה להיות בהירים, כך ניתן לשדר רוגע בחדר. השילובים אותם ניתן לשלב בתמונה הם רבים ומגוונים אך בבואכם לבחור אותם, יש לקחת בחשבון את צבעי הריהוט השולטים בחדר על מנת לשלב את התמונה בהומוגניות.

מחנכים את הילדים לאומנות

אין ספק כי תמונות לחדר ילדים מוסיפות לחדר ולהתפתחות הילד, אך מעבר לכל היתרונות, תמונות לחדר הילדים חושפות את הילד לצד האומנותי ולתרבות. ככל שתקדימו לתלות תמונות בחדר הילדים בגיל מוקדם יותר, כך ייחשף הילד לתמונות עוד בילדותו והוא ילמד לאהוב אותן ולהעריך אומנות.

ילדים סופגים את שההורים חושפים בפניהם ועל כן אם תשכילו לתלות תמונות בביתכם, כך תרחיבו את אופקיו של ילדיכם שיגדל להיות חובב אומנות. בחירת התמונות תתבצע מקולקציה נרחבת של תמונות שהוכנו מבעוד מועד, או של תמונות בהזמנה אישית. לעולם אין לוותר על התוספת שתופסת את תשומת ליבו של ילדיכם ומועילה לו רבות בשלבים השונים בהתפתחותו.

אם אתם גרים באזור גוש דן נוכל להגיע אליכם עם דוגמאות ללא התחייבות. תוכלו גם לשלוח לנו
צילום של החלל שברצונכם לעצב ונתאים עבורכם ציורים ייחודיים.

אנו מתחייבים שכל לקוח יוכל למצוא בעזרתנו את הציורים הדרושים לו בהתאם לדרישותיו ובהתאמה אישית.

קבלו עוד היום הצעות אטרקטיביות במיוחד לעיצוב ביתכם או משרדכם בתמונות אווירה מקוריות.

Art2rent – ציורים להשכרה לבית ולמשרד.
עכשיו במבצע – חודש ימים חינם בבית או במשרד ללא התחייבות.
אנחנו באים מעצבים ותולים את הציורים שבחרתם חודש ימים חינם ללא התחייבות.
אחרי חודש אתם מחליטים אם להמשיך או לא. בכפוף לתקנון. מינימום הזמנה 10 ציורים.
הזמינו ציורים עכשיו! או התקשרו 03-6023699 ונגיע עם ציורים אליכם לעיצוב על המקום.

שתף מאמר

מאמרים נוספים

אמנות ישראלית – מנשה קדישמן

מנשה קדישמן נולד בתל אביב, בבית הייתה אווירה תומכת לעיסוק באמנות. אביו נהג ליצור, כתחביב, חיתוכי אלומיניום, קדישמן למד ציור אצל אהרון אבני ואחר כך פיסול אצל משה שטרנשוס. מנשה קדישמן היה פעיל בתנועת הנוער "גורדוניה" (התנועה המאוחדת). בשנת 1950 נפטר אביו. קדישמן מנשה סיים את לימודיו התיכוניים בבית הספר המקצועי ע"ש מקס פיין בתל אביב. בצה"ל שירת קדישמן בנחל. מנשה קדישמן הוצב בקיבוץ מעיין ברוך, הוא היה רועה צאן, דבר שהשפיע רבות על יצירותיו.

צילומים למכירה

צילומים למכירה

כאשר עוסקים בתחום של צילומים למכירה או השכרה צריך להקפיד על איכותם. חיסכון בעלויות התמונה, כמוהו כזלזול בלקוחות, ותליית הדפסים זולים במקום תמונה איכותית, משדרת ללקוחות ולעובדים מסר שלילי. ציור, צילום, או תמונה של אותו אמן, או אפילו אותה עבודה ממש, תעביר מסר אחד כאשר היא מודפסת וממוסגרת בצורה איכותית ומושקעת, ומסר שונה כאשר היא תירכש כ"מציאה", זולה, שאיכותה ירודה.

הירשמו כאן וקבלו עדכונים על מבצעים והנחות למימוש באתר

עגלת קניות
דילוג לתוכן